/ Олена Кретова

Олена Кретова

Instagram
FacebookTwitterTelegramLinkedIn

Олена Кретова COO in Crysberry Expert in IT Recruiting and building offshore dev teams «Я дуже задоволена нашою роботою із FSS Consulting. Спочатку перед нашою компанією стояло завдання прописати стратегію з маркетингу та план її реалізації. Альона виконувала на цьому…

Олена Кретова
COO in Crysberry Expert in IT Recruiting and building offshore dev teams

«Я дуже задоволена нашою роботою із FSS Consulting.

Спочатку перед нашою компанією стояло завдання прописати стратегію з маркетингу та план її реалізації. Альона виконувала на цьому проєкті 3 ролі:

- консультант;

- експерт;

- фасилітатор.

Я дуже вдячна за величезний об’єм роботи щодо аналізу поточних показників та трансформацію наших процесів під нову стратегію. Це зайняло приблизно 2 місяці. На даний момент, ми продовжуємо працювати з Оленою, як із зовнішнім Marketing Coordinator. Вона координує роботу всіх підрядників у напрямі маркетингу, та бере активну участь у внутрішніх активностях.

Разом з FSS Consulting та Оленою, у ролі фасилітатора, ми провели першу стратегічну сесію в нашій компанії. Це було дуже круто! Ми впоралися з усіма завданнями, які були поставлені на 2 дні.

Олексій, неймовірний професіонал, який може вийняти хаотичну інформацію та жменю хотілок з моєї голови та систематизувати їх із фокусом на кінцевий результат.

Продовжуємо працювати з FSS і я дуже рекомендую цю компанію саме для систематизації вашого бізнесу. Бажаєте прибрати хаос та гасіння пожеж – вам до них».

Instagram
FacebookTwitterTelegramLinkedIn

    У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
    У НАС Є ВІДПОВІДІ!
    ОТРИМАЄТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ

    Коментарів нема

    Підписатись на новини