/ Юрій Авакін

Юрій Авакін

Instagram
FacebookTwitterTelegramLinkedIn

Юрій Авакін Керівник компанії МетизМаркет Особистий досвід роботи з FSS: «У 2017 році звернулися до фахівців компанії FSS за допомогою систематизації бізнесу, бо перебували на стадії активного розвитку і ставало все складніше керувати бізнесом, що масштабується. Вивчивши нашу організацію зсередини…

Юрій Авакін

Керівник компанії МетизМаркет

Особистий досвід роботи з FSS: «У 2017 році звернулися до фахівців компанії FSS за допомогою систематизації бізнесу, бо перебували на стадії активного розвитку і ставало все складніше керувати бізнесом, що масштабується.

Вивчивши нашу організацію зсередини фахівці FSS дійшли висновку, що нам не варто продовжувати активне масштабування (відкриття нових магазинів, розширення асортименту тощо), поки ми не наведемо лад у бізнесі і не систематизуємо його. Йшлося про наведення порядку з метою структури та регулюючої роботи документації (ключової політики, посадових інструкцій, процесів, планів робіт, правильної мотивації тощо).

Ми розпочали співпрацю з вибору одного керівника бізнесу, тому що нас було двоє, грамотної організаційної структури та з постановки цілей бізнесу. З першого дня спільної роботи Олексій Гагарінов, Альона Котляр та Петро Макарович зарекомендували себе як відповідальні, надійні та приємні люди, працювати з ними було легко. Постійно підтримувався зворотний зв'язок і розгорнуто давалася відповідь на будь-яке, навіть дурне, що виникло у мене питання. Усього ми співпрацювали близько 6 місяців і після закінчення нам були видані на руки основні регулюючі документи, адаптовані під наш бізнес, та рекомендації до подальших дій. Залишалося лише почати діяти. І тут нами була зроблена помилка. Справа в тому, що ще в процесі роботи з FSS ми не прислухалися до їхніх рекомендацій щодо призупинення активного розвитку і, замість того, щоб почати систематизуватися – продовжили реалізовувати проєкти, в результаті чого ситуація почала погіршуватися, керувати бізнесом ставало все складніше і бізнес почав котитися вниз. Ми зупинилися, подумали, згадали рекомендації FSS та зрозуміли, у чому причина і … почали робити крок назад. Було згорнуто та закрито проєкти, на які вже були витрачені гроші, скорочено персонал (на жаль) та оптимізовано витрати і, нарешті, почалася робота з систематизації!
Що можу сказати? Вже за кілька місяців плідної роботи всі співробітники компанії відчули полегшення від того, що все ставало зрозумілим і передбачуваним! Працювати у такій компанії – це кайф і для співробітника, і для роботодавця! Тут словами не описати – треба це відчути! І головне – я вперше усвідомлено бачу куди і навіщо можна і потрібно розвиватися, тому що в мене з'явився час підняти голову та подивитися навколо!

Хочу висловити величезну подяку колективу FSS, які виступили акселератором як у моєму особистому розвитку, так і розвитку компанії! У процесі роботи з ними я дуже збагатився знаннями і придбав базу, яка знадобиться при створенні будь-якого нового бізнесу, а головне – я став на системні рейки «по життю» і зрозумів у якому напрямку мені необхідно розвиватися для досягнення особистого успіху! Дякую FSS!».

Instagram
FacebookTwitterTelegramLinkedIn

    У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
    У НАС Є ВІДПОВІДІ!
    ОТРИМАЄТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ

    Коментарі Вимкнено до Юрій Авакін

    Підписатись на новини